Tieto Vianoce budú pre nás trošku iné, trochu náročnejšie, no myslím si, že sa viac ponoríme do seba, a budú pre nás znamenať oveľa viac ako inokedy, budeme ich vnímať oveľa menej konzumne. Ani naše bežné predvianočné malichernosti nebudú mať takú váhu, a zistíme, že väčšiu cenu pre nás má to, že sme spolu.

... spoločné pečenie, vôňa obľúbenej vianočnej sviečky ...

Tak som sa rozhodla napísať aktuálny článok, vytvoriť portfólio, našej kolekcie Zuzička. Srdiečková detvianska kolekcia inšpirovaná mojím rodným krajom, ktorá sa pomaly rozrastá, a v každom type našej tvorby si našla svoje miesto.

Teraz si navyše môžete uplatniť zľavu 15 % pri nákupe nad 20 € so zľavovým kódom slov-vi. Akcia platí iba do 8.12.2020. Rovnako dostanete darček set vianočných ozdôb Slovensko moje pri nákupe nad 70 € a náušničky vločka a srdce z kríža pri nákupe nad 100 €.

Takisto ako minulý rok jedna z predvianočných objednávok bude odmenená oválnou kabelkou Zuzička v krásnej modrej koži. Do žrebovania zahrnieme všetky objednávky od dnes až do 24.12.2020.

 

A teraz Vás pozývam na prehliadku nášho portfólia vytvorenom v aktuálnom vnímaní sveta z pohľadu každého z nás - trochu patriotsky, trochu nežnej pozitívnej predvianočnej energie, trochu tradície a srdca do ťažkých čias...

... aby aj tento rok prišlo medzi nás čaro Vianoc ...

Zo srdca Odzuzičky.

VYROBENÉ NA SLOVENSKU, VYROBENÉ Z LÁSKY K FOLKLÓRU...